Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországról szeretnék...

Magyarországról szeretnék postai úton gyógyszert küldetni (Apipex retardot) Angliába, saját célra. Szerintetek megérkezne? Kösziii

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Rendszeresen küldök csomagot külföldröl Magyarorszagra-eddig mind megerkezett.A kerdes inkabb az,hogy gyogyszert szabad-e küldeni postan?????
2014. okt. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szántóvető ***** válasza:

meg,de ne tüntesd fel hogy gyógyszer.egyébként rosszakat írnak róla:

[link]

2014. okt. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Konkrétan erre a gyógyszerre voltam kíváncsi,hogy megérkezne e ,ha postán küldetném ki magamnak ide Angliába. Tudom,h "veszélyesnek" van beállítva,de nekem nem voltak mellékhatásai szerencsére ... Most újra elakarom kezdeni,csak hogy időközbe én kijöttem Angliába és itt nemtudom beszerezni. Megrendeltem az otthoni címemre,mert ide nem szállítanak,csak belföldre, és most kiakarom küldetni, de nemtudom,h lefoglalnák e vagy visszaküldetnék vagy nemtudom. Keresgettem neten,h lehet e ,de nem találtam választ,ezért írtam ide,hátha valaki tud nekem segíteni. De szerintem az lesz,h fifty-fifty alapon megpróbálom,hátha nem lesz gáz :) Köszönöm a válaszokat :)
2014. okt. 2. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!