Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Amerikában kötelező tanulni...

Amerikában kötelező tanulni idegen nyelvet az általános iskolában vagy középiskolában?

Figyelt kérdés
Nekik elég az angol, mint anyanyelv, vagy kötelező idegen nyelvből tanulni, vagy érettségizni?

2018. szept. 1. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kötelező általában
2018. szept. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Jobbféle magániskolákban azt hiszem igen, de lehet csak választhatóan...de nem jellemző. És bár ahhoz képest, hogy a nagy részük csak egy nyelven tud beszélni, szörnyen kritikusak mindenkivel akinek az angol a második nyelve és van valamilyen akcentusa.
2018. szept. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Altalanos iskolaban nem kotelezo de kozepiskolaban igen, de ott is ha jol tudom csak 2 ev kotelezo.

Regen nem volt kotelezo ugyhogy az 50 eves korosztalyban sokan vannak akik soha nem tanultak nyelvet.

Erettsegizni nem kotelezo belole es annyira nem is veszik komolyan ugyanis azok akik tanultak idegennyelvet egy szot sem tudnak belole miutan elvegzik az iskolat. Altalaban spanyolt vagy franciat tanulnak.

2018. szept. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon nem vagyok biztos a középiskolákban se. Szerintem az is államfüggő.

Egyik ismerősöm ott végzett középsulit, és nem volt semmi idegen nyelve

2018. szept. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!