Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szükségetek volt ajánlólevélre...

Szükségetek volt ajánlólevélre a felvételihez?

Figyelt kérdés
Országtól, szaktól, képzési szinttől függetlenül érdekelne a tapasztalatotok. Kellett vagy csak egy "plussz" volt az ajánlólevél egy korábbi tanárotoktól.

2018. okt. 13. 01:15
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Nekem csak nyelvtudásra volt szükségem.
2018. okt. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett és "plussz" se volt. Nem fogadtak ajánlóleveleket.
2018. okt. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Norman Bates ***** válasza:
100%

Nem kellett, kijottem, meloztam , majd egy kis kihagyas utan jelentkeztem. A level-t csinaltam, es most csinalom az egyetemi szintet (mehettem volna egybol erre, de nem mertem nyelv miatt, nem voltam biztos benne hogy menne, vegul siman ment)

Siman az erettsegim eleg, 4-es 5 os lett, meg A level alatt csinaltam angolt ami meg feltetel volt.

2018. okt. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szintén Anglia mint az előttem szóló, csak én már a GCSE-t is itt csináltam. Nem kellett semmiféle ajánlólevél, felvettek anélkül is. Ráadásul annyira biztos voltam magamban, hogy csak 1 helyre jelentkeztem.
2018. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem kertek. Magyaroroszag, multi es HR pozicio.
2022. ápr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kellett nekem se. Jó érettségi, jó bízik illetve felvételire behivtak ott dőlt el minden nagyjából, hogy mennyire tudom a nyelvet és a műveltségem.


Franciaországban tanulok, Párizstol fel orara

2022. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is Franciaországban tanultam, a lyoni egyetemen.

Nem kellett ajánlólevél, csak egy nyelvtudás-felmérés.

Felvettek, el is végeztem.

2022. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!