Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Fogorvos szakon tűvel kell...

Fogorvos szakon tűvel kell dolgozni és a szájsebészet az ráépülős dolog?

Figyelt kérdés
Én félek a tűtől, meg nem bírnám végignézni és megcsinálni se az injekció beadást, meg azt se, hogy én felvágom mások inyét... tehát ha van ilyen akkor ez nem nekem való, úgyhogy nost tájékozódok, hogy ha oda kerülnék ne érjen hidegzuhanyként és inkább nem ezt választom. Szóval?
2018. okt. 21. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A fogrovoslásban is van olykor trancsír, a szájsebészet meg kész vágóhíd. Ha ezeket nem bírod, akkor hogy gondolod?
2018. okt. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
egy sima érzéstelenítőt is tűvel adnak, ami egyébként ugye mindennapos dolog
2018. okt. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam ez nem nekem való, amúgy szerencsére nem járok olyan problémákkal fogorvoshoz, hogy érzéstelenítőt adjon, ezt el is felejtettem. Amúgy köszi, még maradok akkor a gyógytornászságnál
2018. okt. 21. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!