Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Cserediák Japánban AFS vagy...

Cserediák Japánban AFS vagy YFU? Esetleg más?

Figyelt kérdés
Szeretnék 11.-ben cserediáknak kimenni Japánba. Most vagyok 9. osztályos. Eddig az AFS és a YFU ismerem, de szeretném tudni, hogy van-e más és, hogy valami élmény vagy tapasztalat ezzel kapcsolatban? (Főként a Japán cserediák élmény érdekelne) Nyíregyházán lakom és sajnos a környéken nincs közelben lehetőség japán tanulásra, de magamtól tanulok és kb 2 év alatt szerintem már lesz egy jó alapon ahhoz, hogy kimenjek. Angolul jól tudok, francia a második nyelvem.
2018. nov. 5. 16:55
 1/5 A kérdező kommentje:
És az AFS oldalán olvastam, hogy valami projektet kell csinálni amikor kimész. Ez milyen projekt? A felkészítő táborról is olvastam. Ezek kötelezőek?
2018. nov. 6. 07:10
 2/5 Polly10 válasza:
Eszti te vagy az?
2018. nov. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem nem ő vagyok.
2018. nov. 18. 13:00
 4/5 anonim ***** válasza:
AFS-el mentem ki egy hónapra, minden rendben volt. A magyar irodájuk egy kicsit szétszort (de nem vészes), de lehet csak azért mert speciális program volt, az egy évesnél nem tudom milyenek
2018. nov. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én YFU-val vagyok kint 10 hónapra, így nekem velük van tapasztalatom, róluk csak jókat tudok mondani. A sulimban viszont van egy másik cserediák is, ő francia és AFS-es, úgy hallottam, hogy ő nem túlzottan rajong értük.

Én még kint vagyok Japánban januárig, ha van valami kérdésed írj nyugodtan. :) (meg persze január után is írhatsz, csak akkor már otthon leszek, de a tapasztalataimról tudok majd mesélni :))

2018. nov. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!