Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Megérné Spanyolországban tanulni?

Megérné Spanyolországban tanulni?

Figyelt kérdés
Azt állandóan hallom,hogy Spanyolországban milyen a munkanélküliség,stb,de az egyetemek is rosszak? Úgy megoldható lenne,hogy pl alapképzés Spanyolban,mesterképzés valahol máshol vagy egyáltalán ne is menjek? A magyar egyetemekhez képest milyen a színvonal?

2018. nov. 11. 15:31
 1/1 anonim válasza:
Szerintem nezz inkabb mashol, egy Londonban vegzett egyetemmel tobbre mesz. Az en lanyom Londonban vegzett a jogi egyetemen, elotte jart Budapesten az angol nyelvu kozgazra. Es azt mondta, hogy az angol egyetem konnyebb volt. Kifejezetten a spanyol egyetemrol tapasztalatom nincsen, de sokszor jartam mar Madridban. Bar a spanyolok nagyon lazak, de nekem igazan nem jott be a stilusuk. Itthonrol mindig vagytam oda, es valahogy kisse mast kepzeltem magamban, de amikor mar ott voltam ket hete, rajottem, hogy nekem ez nem jott be.
2018. nov. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!