Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha itthon kezdem el az osztatl...

Ha itthon kezdem el az osztatlan tanárit, hogy folytathatnám külföldön?

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet, hogy éppen szakot váltok, és szeptemberben kezdeném az osztatlan tanárit angol-biosz szakon. A képzés ugye önmagában 5+1 éves, a párom viszont külföldi, és így három év után Írországban/Angliában folytatnám a tanulmányaim, NA de hogyan?


A harmadik év után kell dönteni, hogy milyen szinten szeretnék tanítani, és én a középiskolát céloztam meg. A három év gondolom? megfelel egy bsc-nek.


Hogyan lehetne mindezt kivitelezni? Esetleg tapasztalat? Azt tudom, hogy ha a biológia 5+1et itthon végzem el, utána még plusz x idő, hogy ezt angolul is taníthassam. Ezért pedig elveszíteni a páromat nagyon nem szeretném, ám itt tartani sincs szívem.


Lehet túlbonyolítom, de hova kéne a 3.év után jelentkeznem? Előre is köszi minden adatmorzsát



2018. dec. 27. 02:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Én annyi tanácsot tudok adni hogy nézegesd az egyetemeket ahol van ilyen szak és írj nekik emailt.
2018. dec. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!