Marosvásárhely?

Figyelt kérdés
Milyen ott élni? Elsősorban maga a város és a szolgáltatások érdekelnek. Tudnátok mesélni? Illetve milyen a hallgatói élet a MOGyE-n?

2019. jan. 15. 12:16
 1/4 A kérdező kommentje:
illetve hogy hogy tudok utazni (Magyarországon lakom)
2019. jan. 15. 13:17
 2/4 anonim válasza:

En nem jarok az orvosira, de marosvasarhelyi vagyok

23/F

2019. jan. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Unalmas, szürke, szennyezett mezőváros. Az utóbbi időben rettenetesen elrománosodott, a cigó is rengeteg.
2019. jan. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia :) nos én nem marosvásárhelyi vagyok, de nagyon gyakran járok fel. Először is: a város gyönyörű , a belváros főleg. Van pezsgő diákélet, bizonyos buszokkal az egyetemisták ingyen közlekedhetnek(amennyiben nem vagy lusta minden hónapba az ehez tartozó kis bérletet magadnak elintézni).

A Mogye: már egy éve sajnos nem MOGYE név alatt fut, ugyanis egyesítettek egy román egyetemmel. Viszont mivel a két egyetemnek két külön épülete van, így igazából magyar orvosis hallgatóként nem nagyon futsz bele a folyón a másik egyetem (amivel egyesítettek) diákjaiba. Jól gondold meg , hogy Vásárhelyre mész-e, mert hatalmas nagy kihívás, sokat myerhetsz vele, de erő kell végig csinálni. És ezt nem a tananyag mennyisége miatt mondom, hanem mert a napokban pl kitaláltak, hogy a magyar diákok vizsgáit nem ismerik el, mert a tanáraik saját tételekből lérték számon az anyagot, és nem a román tételek alapján

Rengeteg lehetőség van ott számos híres orvos is tanít, de nem egyszerű az út amit végig kell járnod addig amég szakorvos lesz belőled.


Sok sikert kívánok, remélem segítettem! :)

2019. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!