Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha amerikai egyetemre (USA)...

Ha amerikai egyetemre (USA) szeretnék jelentketni, akkor hogyan konvertáljam a jegyeim GPA-ba?

Figyelt kérdés

Minden jegyet kell, vagy elég a "kiválogatottakat", amiből érettségizni is fogok? Elsőre furának tűnhet a kérdés, de ott ugye választhatnak, hogy milyen órákat vesznek fel, itt meg mindent ráerőltetnek az emberre, és olyan tárgyak huznak le, amikkel én nem is akarok gimi után foglalkozni. (Készség tárgyak, ill. magyar)

Muszáj azzal együtt váltani?


(Azért kerdezem magyar oldalon, mert szerintem nagyobb az eselye itt, h valaki mindkettot ismeri, minthogy egy amerikai oldalon)


Előre is köszönöm! :)



2019. márc. 13. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Az összes jegy kell. Egyébként valójában tényleg lehet órákat válogatni de vannak kötelező tantárgyak amiket kötelező felvenni.
2019. márc. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ohm... azt hiszem félreértettük egymást... vagy en nem ertek valamit... :S


Én Magyarországon járok gimibe, es a sajat jegyeimet akarom GPA-ba váltani, viszont nem tudom, hogy az összeset muszáj-e.


Ha pedig erre válaszoltad, hogy igen, akkor mit értesz kötelező és választható alatt?

2019. márc. 13. 14:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Mármint Amerikában van kötelező tantárgyak a választhatók mellett. A Gpa-ba valamennyi középiskolai zárójegyet bele kell számítani vagyis a 9-10-11-és évvégi jegyeket.
2019. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!