Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Kettős állampolgárság ilyen...

Kettős állampolgárság ilyen módon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha Amerikában elkezdek egyetemre járni és le is diplomázom akkor kaphatok állampolgárságot? Gimnázium után mindenféleképpen szeretnék egyetemre/ fősulira járni.


2019. ápr. 2. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Rád is ugyanazok a feltételek érvényesülnek mint mindenki másra aki kiment:

[link]

[link]


Max csak annyiban leszel előnyben, hogy elmondhatod te oda jártál egyetemre, meg talán egy fokkal jobb szemmel néznek rád az elbírálók. (Egy munkanélkülivel összehasonlítva mindenképp előny).


De azt tudnod kell, diplomával nem jár állampolgárság. Akkor sem ha 'murican egyetem.

2019. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-)
2019. ápr. 2. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy Amerikában lottó-szerűen osztogatják az állampolgárságot. Magyarul igen kicsi esélyed van rá, hogy valaha amerikai állampolgár legyél, de meg lehet próbálni benyújtani a kérelmet...
2019. ápr. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!