Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Aki volt kinn Erasmussal...

Aki volt kinn Erasmussal külföldön! Hol voltál, melyik országban? Mennyire volt nehéz, mennyire volt drága? Szerinted hova érdemes kimenni?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdem az egyetemet, sajnos első éven nem tudok kimenni, de a másodikon szeretném megpályázni az ösztöndíjat. :) Ausztriához közel lakom és szeretem az országot, vagy oda szeretnék, vagy Spanyolországba, igaz, az már egy kicsit húzósabb feladat lesz.

Te voltál már kinn? Hol? És milyen volt? Milyenek az emberek, az egyetem?


2010. júl. 4. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Németországban voltam, de sztem nincs ilyen, hogy hova érdemes, mki maga tudja, hova szeretne, mi érdekli. Először kicsit nehéz, új környezet, új nyelv, tejes önállóság, de hamar bele lehet jönni, és még olyanról nem hallottam, aki ne imádta volna. A pénz más kérdés, nálam, meg akiket ismerek, az ösztöndíj kb épp fedezte a koli/albérletet, de ha tudsz mellette kis melót vállalni, akkor igencsak jól lehet kijönni a végén.
2010. júl. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!