Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mi a véleményetek félév...

Mi a véleményetek félév külföldön való tanulásról?

Figyelt kérdés
Én most leszek 8.-os és egy kéttanyelvű (angol-magyar) gimibe szertnék jelentkezni és azok általában 5 évből állnak. Az elsőben nagy részt az angol tanulásról szól. Van olyan diák csere amerikában ami fél éves és majd ha felvesznek az első év második felét amerikában szeretném befejezni hisz úgyis angol szól a második fele is és így nem maradnék le sem. Mennyibe kerül egy ilyen féléves külföldi tanulás? Iylen esetben úgye nem kell megismételnem azt a félévet? Ha ti voltatok iylenek lécci írjátok le, hogy hoyg tetszett milyen volt a véleményetek és hoyg megéri-e!
2010. júl. 4. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Én voltam gimi és fősuli alatt is, és mindenképen érdemes! Persze, többlet melót igényel (megtanulni a kinti és az itthoni tananyagot is, hogy ne legyen csúszás, de akkora szemléletbeli és nyelvtudási előnyhöz juttat, ami miatt mindenképen megéri... ha teheted, menj ki!
2010. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!