Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mit kéne tennem ahhoz, hogy a...

Mit kéne tennem ahhoz, hogy a középiskolai utolsó évet, érettségivel együtt az USA-ban végezzem el?

Figyelt kérdés

A barátom kinnt van /amerikai/ és erősen gondolkozok azon,hogy kinnt fejezzem be az utolsó évemet.

Tudom,hogy nem lenne könnyű,de talpra esett vagyok és tőle is kapnék egy kis segítséget. tanulás mellett dolgoznék is.

szerintetek letudnék érettségizni kinnt? kitűnő tanuló vagyok és az angol is úgyahogy megy...

milyen vízum kellene? felvételit kéne tennem?

ha állami iskolába mennék, akkor nem kéne fizetnem érte,ugye?


2010. júl. 8. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy akarsz ott érettségit tenni 4 év anyagából, ha totál mást tanultál eddig? Ott az egész érettségi rendszer is más. Miért nem vársz még egy évet, és akkor sima út!
2010. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jaja szerintem sem menne ott az érettségi, egészen más a tanagyag (pl. töri, "magyar")


Érettségizz le aztán nyomás ki:D


L/18

2010. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem kell, fel is vesznek államiba magyar állampolgárként, a sok bevándorolt mexikóit, meg egyéb nációt is az amerikai adófizetők pénzén taníttatják.....
2010. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Két szék közül a pad alá esnél vele: kint kevés a tudásod ahhoz, hogy jövőre ott leérettségizz (mert más a rendszer teljesen), itthon viszont nem fogadják el az amerikai érettségidet, úgyhogy ha mégis haza akarsz jönni továbbtanulni, érettségizhetsz megint.
2010. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

eddig én is úgy gondoltam,hogy várok még addig, de ő most fog végezni ebben az évben. és lehet visszamegy egyetemre...

ezt az évet is ki kell bírnom nélküle...de utána még egyet nem tudom, hogy fogok átvészelni:S

nagyon hiányzik.

2010. júl. 9. 08:03
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem jobb lenne, ha letennel a kinti erettsegirol, probalj meg vmi mast kitalalni. Kapasbol ingyen nem mehetnel ott suliba, szoval csak akkor probald meg, ha sok penzed van, a masik, amit elottem mar irtak, hogy utana, ha megis szukseged lenne a magyar erettsegire, akkor elvesztenel egy evet a felkeszulessel. persze ha megengedheted magadnak az amerikai egyetemi tandijakat, akkor nincs baj, nem lesz szukseged a magyar erettsegire. Es az, hogy az angol megyeget, az mit jelent? ugy mennel erettsegire, hogy nem is megy meg jol az angol? Egy pasi miatt ne zavard ossze az eleted.
2010. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!