Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mennyi az esély, hogy felveszn...

Mennyi az esély, hogy felvesznek a Bécsi Egyetemre?

Figyelt kérdés
Mesterszakra jelentkeznék, négyes diplomával. Utána néztem és nincs felvételi, így nem tudom, hogy mi alapján veszik fel az ember. Kollégiumba ügye bár már kellett jelentkeznem, mert amúgy nem lesz helyem. Kaptam is már helyet, azonban most nem tudom, hogy elfogadjam, ügye bár még nem tudom, hogy felvesznek e az egyetemre. Aki már jelentkezett és ismeri az egészet, kérem segítsen! :)

2019. jún. 21. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Szia!:) én októbertöl Bécsben tanulok, mindenképp fogadd el a kolihelyet, mert azt legrosszabb esetben vissza tudod mondani, ha esetleg nem vennének fel (az lehet h fizetni kell a sztornóért) Ha meg visszamondod de mégis felvesznek akkor utána nagyon nehéz lesz szállást találni...
2019. jún. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a választ, én is erre gondoltam :)

Es te arrol tudsz vlmit, hgy mi alapjan veszik fel az embereket es mennyire konnyu bekerulni? Mert en azt is hallodtam most, hgy altalaban mesterre a legtobb embert felveszik :)

2019. jún. 24. 22:51
 3/3 anonim ***** válasza:
nem tudom, pontosan melyik szakra jelentkeztél? annyit tudok, h mindenképpen C1-s német kell, kivéve ha nem német nyelvü képzés.. de ha tényleg nincs felvételi akkor jó esélyeid vannak, ha minden formális követelmény megvan
2019. jún. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!