Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csecsemő- és kisgyermek...

Csecsemő- és kisgyermek nevelő szakra szeretnék menni, de raccsolok kicsit, illetve fültágítóm, piercingjeim és felnyírt hajam van. Van rá esély, hogy felvesznek így is? (Sopronba) 20/L

Figyelt kérdés
14mm-es mind a két fülem, orromban és fülemben is van pár piercing.

2019. jan. 26. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
A suliba igen, de majd melót keresni...na sok sikert!
2019. jan. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Milyen a szak?
2019. jan. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm dadának tanult. Neki gyakorlat alatt mindent ki kellett szednie.
2019. jan. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ezen a szakon vagyok, csak az ELTE-n. A beszédhibákon lehet segíteni logopédussal, a kinézeteden pedig tényleg változtatni kéne, legalábbis, amíg gyakorlaton vagy. Utána pedig a munka során egyáltalán nem lehet semmi testékszer rajtad.
2019. jan. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ezt szeretnéd szépen fokozatokasan vállj meg ezektől a dolgoktól, de tényleg.

Az emberek nagyon előitéletesek egyébként is, nehezebb lesz így munkát találni, meg tényleg ha dolgozol már akkor sem lehet lesz rajtad, meg gyakszin sem. Úgyhogy jobb, ha minél előbb megvállsz ezektől és megszokod a kinézeted ezek nélkül.


Olvasa sokat hangosan artikulálva.

2019. jan. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!