Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Erasmus osztatlan tanárképzés...

Erasmus osztatlan tanárképzés alatt?

Figyelt kérdés

Osztatlan tanár szakra járok, eddig kifejezetten jó eredményeim vannak, és fontolgatom, hogy jelentkezek Erasmusra. Mivel az egyik szakom az angol, kifejezetten jó lenne, ha eltöltenék némi időt külföldön, de nyugtalanít, hogy az így is hosszú (hat év!) képzésemmel talán még csúsznék is, ha egy félévet külföldön töltök.

Van valakinek tapasztalata, javaslata, vagy bármi hasznos infója ezzel kapcsolatban?



2019. jún. 23. 12:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én jogászképzés alatt voltam erasumoson. Ugyanúgy öt éves osztatlan az is. Én egyáltalán nem bántam meg. Meg lehet oldalni, hogy ne csússz. Nekünk direkt van kedvezményes tanrend erasumosos hallgatóknak. A gyakorlatokat valami házidolgozattal lehetett teljesíteni, a vizsgákat pedig a rendes vizsgaidőszak előtt (október-november környékén), hogy ne ütközzön az erasmusos vizsgaidőszakkal. Így én sem csúsztam. Kicsi plusz munka ugyan de ha nem akarsz csúszni szerintem megéri. Biztos vagyok benne, hogy nálatok is van ilyesmire lehetőség.
2019. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!