Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Így ugye valahogy van lehetősé...

Így ugye valahogy van lehetőségem spanyol érettségit tenni?

Figyelt kérdés

Most jelentkeztem át másik iskolába, ez egy felnőttoktatási intézmény. Eddig "sima" iskolába jártam, de ott sem volt spanyol, szóval teljesen mindegy, felnőttoktatáson meg pláne nincs. Viszont én szeretnék érettségizni spanyolból, magántanárral tanulom a nyelvet.

Tudom, hogy kell majd osztályozó vizsgáznom és ez úgy oldható meg, hogy az igazgató keres egy vendégiskolát és ott teszem le a vizsgát. De valahol olvastam olyat, hogy az igazgatónak nem kötelessége ez. A vendégiskola meg nem biztos, hogy bevállalná, mert nekik ez csak plusz munka. Szóval ha az igazgató lusta vagy nem akarja ezt megszervezni, akkor nekem ezen múljon az érettségim és ezáltal az egyetemi felvételim? Ezt nem akarom. És egyszer elég osztályozózni?

Ja és fontos az, hogy akkor tegyem le a spanyol érettségit is, amikor érettségizem a többi tárgyból is, tehát nem ősszel, nem később...

17l


2019. júl. 26. 12:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kötelessége az igazgatónak, de meg fogja tenni neked. ha esetleg nem tenné meg, akkor te kereshetsz magadnak iskolát ahol tanítanak spanyolt, elmész oda és megmondod, hogy érettségizni akarsz spanyolból, meg fogják engedni, hogy oda menj, hidd el.
2019. júl. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!