Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nagyon fontos! Spanyol nyelv...

Nagyon fontos! Spanyol nyelv tudók, van erre lehetőségem?

Figyelt kérdés

Elkezdtem magamtól spanyolt tanulni, és a legalapvetőbb dolgokat már tudom. A duolingo program segítségével tanulok. Idén fogok érettségizni, de majd csak 3 év múlva megyek fősulira, viszont előtte még szeretnék belőle nyelv vizsgázni. Lehetséges 3 év alatt, úgy felfejlődni? Sajnos nincs pénzem nyelvtanárhoz járni, az internettel pedig nem tudok annyira megtanulni. Tanfolyamokra pedig, még ha ingyen is van, nincs időm eljárni, mert az általában akkor van, amikor még suliban vagyok. Valaki vállalná, KECSKEMÉT közelében, hogy tanítana? Vagy interneten? Sajnos nem tudnék érte fizetni, csak csekély összeget, tudom, hogy ingyen nincs semmi. Még is azt kérem, hogy segítsetek. Nagyon fontos ez nekem, és a továbbtanulásom szempontjából is. Aki vállalná és tudna segíteni, kérlek írjon. Tudom, hogy egy idegent csak úgy tanítani ingyen az a tanító számára nem éri meg, így ha vállalja valaki, megbeszéljük, hogy mennyit kérne érte, és megoldjuk valahogy!


Kérlek, segítsetek!



2014. szept. 2. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelentkezem.
2014. szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En is
2014. szept. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben! Esetleg privátban beszélhetnénk?
2014. szept. 16. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!