Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pótfelvételinél pontosan hogy...

Pótfelvételinél pontosan hogy van ez a szabály?

Figyelt kérdés

Tehát ugye a pótfelvételinél nem lehet kevesebb a ponthatár az adott szakra, mint az általános eljárásban volt.


Ez idáig rendben is van, de pl. BGE-PSZK-n a pénzügy számvitel szakon a nappali-költségtérítéses ponthatár 280 volt, a levelező-költségtérítéses pedig 362 pont.


Akkor itt melyikhez viszonyítva nézik?

A legkevesebbhez, tehát a 280 ponthoz, vagy ahhoz a munkarendhez, amelyikhez én jelentkezem?



2019. júl. 27. 15:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Megköszönném, ha valaki konkrét hivatkozással alá tudná támasztani, mert én A-Z-ig átnéztem a felvit, de erre vonatkozóan nem találtam egzakt választ.
2019. júl. 27. 15:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet alacsonyabb mint általános eljárásban. Hiába ugyanaz a szak, ha más a munkarend. Azt a munkarendet kell nézni, ahova jelentkezel

Semmi köze a nappali ponthatárnak a levelzőhöz

2019. júl. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2:

Konkrét hivatkozást tudsz adni hozzá?

2019. júl. 27. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!