Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óvodapedagógus alkalmassági...

Óvodapedagógus alkalmassági vizsgát pótfelvételinél tartanak újra vagy anélkül nem lehet pótfelvételin jelentkezni? (nem jelentkeztem februárban)

Figyelt kérdés
2019. jún. 30. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Nem tartanak. Februárban van az előalkalmassági, májusban pedig még egyszer, utána megint csak februárban.
2019. jún. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, tartanak, én is fogok pótfelvételire jelentkezni. Eddig többnyire meghirdették pótfelvételin az óvodapedagógus vagy tanító szakokat, már amelyik egyetemen én néztem, és akkor augusztusban lesz egy alkalmassági vizsga. Valahol olvastam is, hivatalos helyen, valamelyik felvi.hu-s vagy egyetem oldalon. Te miért hagytad ki februárban a jelentkezést?
2019. júl. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Tavaly így volt.

És mivel a pótfelvételis ponthatárok között megtalálhatók egyes egyetemeken óvodapedagógus pontszámok is, így gondolom tavaly is volt pótfelvételi és ahhoz kellett alkalmassági vizsga is. Remélem, hogy idén is így lesz.

2019. júl. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!