Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges-e, hogyha pótfelvét...

Lehetséges-e, hogyha pótfelvételi által bejutok önköltségesre, viszont később, ha jók az eredményem, átkerülök államira?

Figyelt kérdés
Külföldi egyetemre jelentkeztem,és azon követelményeknek megfelelően felvételiztem oda, végül nem jutottam be, de lemaradtam az itthoni felvételiről. Most szeretnék jelentkezni pótfelvételire és tudom,hogy csak önköltségesre lesz lehetőségem így bejutni. A kérdésem az,hogy átkerülhetek-e államilag támogatottra, mondjuk 1-2 éven belül, ha jók a tanulmányi eredményem,vagy mindenképp önköltségesen fogok maradni végig?

2019. júl. 28. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
99%n hogy önköltségesen maradsz. Persze van lehetőség átkerülni, csak olyan mint a fehér holló.
2019. júl. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
13%
Van lehetőség akkor, ha a tanulmányi eredményeid elegendőek hozzá, és valaki kiesik állami fin.-ról (olyanok mindig lesznek).
2019. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!