Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jelentkeztem egy OKJ-s tanfoly...

Jelentkeztem egy OKJ-s tanfolyamra a munkaügyi által és azt mondták, hogy küldenek papírt amikor menni kell felvételi vizsgára, küldtek is amit ma délben találtam meg és az állt benne, hogy ma reggel 9re kellet volna menni. Van pótfelvételi?

Figyelt kérdés
okj, vizsga, tanfolyam

2013. szept. 20. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
èn is ma kaptam, de nekem fel kell menni èrte a postàra mert nem tudtam àtvenni a levelet,de az meg milyen màr hogy utòlag èrtesìtenek hogy menned kellett volna, vagy benne van az idõpont abban a sok papirban amit adtak ?
2013. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt mondták bent, hogy majd értesítenek... erre meg kijön ma a levél, hogy ma kell menni de ebben csak a posta a hibás mert 17.-én adták fel a levelet és ma ért ide... hétfőn majd felhívom őket vagy bemegyek, remélem nem emiatt úszott el a dolog...
2013. szept. 20. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem meg mèg orvosira is menni kell, milyen vizsgàra ès melyik megyèbe mèsz?
2013. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pótfelvételi csak akkor van, ha a normál felvételin nem találtak alkalmas személyeket. Erre meg általában igen kicsi esély van sajnos... :(
2013. szept. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!