Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Első lezárt félév után át...

Első lezárt félév után át lehet jelentkezni másik egyetem ugyanazon szakára?

Figyelt kérdés

Debreceni Egyetem GTK pénzügy számvitelről a BGE-PSZK pénzügy számvitelre.

Csak a távolság az oka.


Valaki járt már így el, működik ez a gyakorlatban?


2019. júl. 30. 08:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2 lezárt félév kell. És nagyon jó átlag. Abban az esetben szerintem megoldható.
2019. júl. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi, közben utánajártam, 1. félév után lehet.
2019. júl. 30. 10:53
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha pest a fontos miért nem a szie gtk vagy a metu. Semmivel sem rosszabbak mint de-gtk.
2019. júl. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3:

Gazd. Képzések közül a Corvinus és a BGE mellett vidékiek közül mindenki Pécset meg Debrecent mondta legjobbnak.

Tehát elsősorban nem a helyszín, hanem a színvonal a lényeges.

2019. júl. 30. 13:11
 5/13 anonim ***** válasza:
BIZTOS, hogy 1 félév után nem lehet.
2019. júl. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az első diploma nappalin van esetleg jelentősége. Amugy semmi jelentősége alapszakon pláne. Valamikor persze a BGE volt a legjobb de ma már nincs különbség közöttük. A lényeg a kapcsolat és a gyakorlat. Ha ez nincs akkor teleyen mindegy melyikre jársz.
2019. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5;

Akkor te jobban tudod biztosan, mint a TO, akiket megkérdeztem és akik szerint lehet az 1. Félév után januárban.

2019. júl. 30. 14:01
 8/13 A kérdező kommentje:

6:

Nem a diplomára irt név érdekel elsősorban, hanem az oktatás színvonala és az intézmény “márkaneve”

2019. júl. 30. 14:03
 9/13 A kérdező kommentje:

De az is lehet, hogy ha tényleg olyan jó a DE és annyira megtetszik, akkor maradok ott.

Igazából a gyakorlati hely lehetőségek miatt lenne talán jobb Bp és a BGE.

Nincs még eldöntve, csak szeretek előre tisztába lenni vele, mik s lehetőségeim a jövőre nézve.

2019. júl. 30. 14:09
 10/13 anonim ***** válasza:

Bocs, de azért találom röhejesnek, mert én a BGE KKK nemz.gazd. francia szakjáról akartam átmenni magyar nyelvűre, tehát még csak sulit sem váltottam volna és nem engedték, csak 2 félév után.


Egyébként én személy szerint azt gondolom, hogy a BGE-n tömegképzés folyik és személytelen az egész. Lehet, hogy van egy jó pár rendes tanár, de ugyanennyi kellemetlen is akad. A TO meg szervezetlen, a telefont sose vették fel és abszolút nem érdekli a a problémád, nem igazán segítőkészek. Maguktól nem mondanak semmit, de ha konkrétan rákérdezel, akkor meg elhúzva a szájukat végülis kibökik, hogy “ja, persze, lehet”.

Az egyedüli dolog, amit szerettem a BGE-ben, az a kolesz volt.

2019. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!