Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz egy emelt...

Mennyire nehéz egy emelt informatika?

Figyelt kérdés

Sziasztok, jövőre érettségizek és prog.infóra jelentkezem Szegedre, mennyire nehez egy emelt info? Vagyis a programozas resze?

Meg nem igazan kezdtem el a programozast, szoval egy ev alatt fel lehet arra keszulni?

Barmi ezzel kapcsolatban segitene:D Elore is koszonom


2019. júl. 30. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a programozás alapfogalmait, az algoritmikus gondolkodást elsajátítod, gyerekjáték. Nélküle rémálom. Megtanulható egy év alatt tanár segítségével.
2019. júl. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szia!


Egy év alatt simán fel lehet készülni, csak gyakorolj sokat, miután megtanultál egy “anyagrészt” csinálj meg vele sok-sok feladatot, hogy rutinosan tudd használni.


Az érettségiben a programozás a beolvasás-kiirásig megy, ami talán a “legnehezebb” része, ezen kívűl csak alap műveleteket kell csinálni.

Nem nehéz egyáltalán, általában kell egy jó ötlet a beolvasásnál arra, hogy hogy tárolod az adatokat, és onnantól nagyon könnyű! :)


Hajrá

2019. júl. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!:D

tanár nélkül nem igazan lehet felkeszulni igaz?

Nemgond ha nem, csak kivancsisag:D

2019. júl. 30. 08:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fel lehet csak nehezebb. Egy plusz szempár kiszúr olyan hibákat is amiket te nem veszel észre.
2019. júl. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2019. júl. 30. 10:48
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Készítettem már fel néhány ember emeltre (tavaly kettőt), és valóban egy bő egy év alatt fel tudtak készülni rá.
2019. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!