Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni Egyetem GTK vélemény...

Debreceni Egyetem GTK vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Elsősorban pénzügy-számvitelre járók véleménye érdekelne, de természetesen karon belül más szakra járókét is szivesen fogadom.

Milyen maga az egyetem, a kar, tanárok, oktatás, stb.



2019. júl. 30. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Engem is erdekel. Most leszek golya.(GTK)
2019. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ok, akkor várjuk a véleményeket:)
2019. júl. 30. 15:39
 3/14 anonim válasza:
A kar egy elég modern campuson van és akkor el is mondtam minden jót a suliról. A tanárok jelentős része - tisztelet a kivételnek - teljesen alkalmatlan, viszont nagyon szeretik szívatni a diákokat. Én nagyon nem ajánlanám senkinek.
2019. aug. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3:

Saját tapasztalat?

Mert nekem járt oda nagyon értelmes, okos ismerősöm és ő azt mondta, ha újra lehetne választani, újra Debrecenbe csinálná.

2019. aug. 3. 22:48
 5/14 anonim válasza:
Saját tapasztalat. Számvitel szemináriumon bármit kérdeztünk a válaszok a következőek voltak: 1.) Mert! 2.) Csak. 3.) Mert így szól a számviteli törvény. A számvitel a pénzügy és a metek oktatása volt a leggázosabb. Azóta összevonták a KTK-t az agrárral, szóval biztosan volt változás, de pl pont számvitelből tutira nem, mert azt mindig az agrárosok tartották.
2019. aug. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mikor jártál?

Nekem az ismerősöm 7-8 éve végzett ott jeles diplomával.

2019. aug. 4. 09:45
 7/14 A kérdező kommentje:
Összevonták??? A felvi szerint teljesen külön kar az agrár és a GTK.
2019. aug. 4. 09:48
 8/14 anonim válasza:
Akkor kérdezd őt! A KTK-t.
2019. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

KTK egyáltalán nincs a DE-n.

MÉK van (Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar ), de az teljesen különálló kar, meg a GTK (Gazdaságtudományi Kar) is teljesen különálló.

Biztos Debrecenben jártál? :DD

2019. aug. 4. 14:57
 10/14 A kérdező kommentje:

8:

És lediplomázál amúgy, vagy átjelentkeztél másik egyetemre?

2019. aug. 4. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!