Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelezősök, nektek mennyi...

Levelezősök, nektek mennyi időtöl jut bármi másra?

Figyelt kérdés

Én most fogok lezdeni a BGE pénzügy számvitelen.

A munkám 90% home office és teljesen kötetlen, tehát attól nem tartok h a munkával nem fogom tudni összeegyeztetni.

De pl párkapcsolat, hobbi, kikapcsolódás, pihenés?


Nálatok ez hogy néz ki?


2019. aug. 2. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
A munkám kötetlen, mellette van két óvodás gyermekem és egy háztartás is. :) Természetesen párkapcsolatom is van, amit életben tartok és mellette tanulok, javarészt éjszaka. Mindent lehet, csak akarni kell és keresni a jó időbeosztást.
2019. aug. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre én is kíváncsi vagyok. Mondjuk én irodában dolgozom, talán itt lesz némi időm tanulni nyugisabb napokon.

De otthon a család, a gyerek, a hétvégi kikapcsolódás -fogalmam sincs, mi lesz vele.

2019. aug. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

6kor kelek, megyek 1 órát edzeni.

7kor reggelit adok a családnak, utána elviszem a 2 gyereket oviba.

8kor dolgozni kezdek, csinálom 3-ig.

3-4-ig megcsinálom a házimunkát, takarítás, teregetés

4-re elmegyek a gyerekekért, játék velük 6-ig.

Utána nekik vacsora, fürdetés, altatás.

fél9kor vacsorázom a férjemmel, kettesben.

10-12-ig tanulok.


Csak hogy konkrét időbeosztást láss, hogy fér bele. Egész évben tanulok, nem csak vizsgaidőszakban, és természetesen minden hétvégén is, amikor nem kell dolgoznom.

2019. aug. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És milyen szakon tanultok?

És akik még munka, meg otthoni teendők után este kezdetek tanulni, fog még az agyatok akkor?

2019. aug. 2. 09:48
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem teszem fel magamnak a kérdést, hogy fog-e még az agyam. Ez csak kifogásnak jó. Akkor van időm, akkor csinálom. Ennyi.
2019. aug. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Most nem írom le a napirendet, de hasonló, mint feljebb, f8-16 között dolgozom,így a gyereket már 7kor repítem a suliba és 17 is van, mire hazaérünk, ha még kicsit a játszótéren is szeretne lenni. Főzök, kicsit kikapcsolok, házimunka, tanulok a gyerekkel, stb, stb.

Megbeszéltük, hogy szeptembertől együtt tanulunk majd a nagy asztalnál. Napi fél órát gondoltam kb. Harmadikos lesz, az neki is elég kell, hogy legyen.


Aztán a többit majd este 10 után, ha elaludt a család.

2019. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!