Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kreditelismeres problema!...

Kreditelismeres problema! Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Masodik alapszakomat kezdem,amin valószínűleg jó par targyat teljesitettem. Peldaul Matek 1-2 valoszinuleg megvan,de itt van három is. Kervenyt kell leadnom amit szeptember kozepen biralnak el, akkor elso felevben hogyan tudnam felvenni a Matek 3-t? Ilyenkor mit tudok tenni?A tanulmanyi osztalyon azt mondtak vegyem fel az elsoeves tárgyakat,de miert vegyek fel olyat amit mar egyszer valószínűleg teljesitettem? Nekem ez érthetetlen...Azt hittem elbíráljak mondjuk nyár vegen es az alapjan felvehetem a targyaim. Volt mar valaki hasonlo helyzetben?
2019. aug. 2. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
FEL KELL VENNI ŐKET ÉS AMIKOR ELISMERIK, HIVATALBÓL LEJELENTKEZTET A TO.
2019. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem es utána hogyan jelentkezem arra a tárgyra aminek az elokovetelmenyet a kreditelismeres alapjan teljesitettem?
2019. aug. 2. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:
ha csak gyenge előfeltétel, akkor párhuzamosan lehet végezni, ha nem esetleg utólagos tárgyfelvétellel
2019. aug. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Mivel nekem nem engedte a Neptun felvenni előfeltétel miatt, amikor elfogadtk a kérelmet, kellett kérvén utólagos tárgyfelvételre, de a díját nem kellett megfizetnem.
2019. aug. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat!!
2019. aug. 2. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!