Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szabadon választható...

Milyen szabadon választható tantárgyakat ajánlanátok a PTE-GYTK szakon első félévbe?

Figyelt kérdés
Idén vettek fel a GYTK-ra és a kötelező tantárgyak mellett milyen szabadon válaszható,illetve kötelezően választható tárgyat ajánlanátok?

2019. aug. 5. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biofizika szemináriumok,biofizika fizikai alapjai
2019. aug. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,de nem gond az hogy nem fizikával mentem? Mármint nem lesz túl nehéz?
2019. aug. 17. 20:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még jobb. Biofizikád(vagy valami hasonló nevű tárgyad lesz,én ÁOK-s vagyok,de ez szinte ugyanaz mindkét karon)úgy is lesz,ahhoz segítség.
2019. aug. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2019. aug. 20. 15:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Eddig ezeket néztem amiket választani fogok: Szervetlen kémiai számítások; A kémia alapjai; A biofizika fizikai alapjai-Biofizika szemináriumok I.; Gyógyszerésztudományok fóruma I. és akkor mondjuk utoljára GMO vagy valami angol szaknyelv I. Ezek így jók lennének? És akkor nem nagy hátrány a biofizika alapjain és a szemináriumon hogy nem fizikával jöttem,hanem kémiával?
2019. aug. 20. 15:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek közül sajnos csak azokat ismerem,amiket írtam,mert általános orvosira járok.:/

Fizika alapjain gimis számítások vannak,azt hallottam róla,hogy vicc(meg GYTK lesznek még fizikás tárgyak) az egész,a biofizika szemináriumon az előadások vannak kicsit részletezve(hasznos,ha figyelsz szerintem,meg vizsgára amúgy is kell tanulni majd.)

2019. aug. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
2019. aug. 20. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!