Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelező tagozaton hogy van?

Levelező tagozaton hogy van?

Figyelt kérdés
Tudom hogy egyetem függő de általában péntek szombaton kell ott lenni de azt sehol nem találom hogy mettől meddig kb? Reggel 8-tól mondjuk este 8-ig?

2019. aug. 7. 00:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát van olyan, ahol bizony két teljes napig, azaz pl. 8-tól vagy 9-től estig.
2019. aug. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk (Kecskemét, GAMF) a kötelező tárgyak szombaton vannak 7:45-18:35 közt. Persze van, amikor nem vagyunk végig, vagy csak később kell menni, de ennyi a teljes nap.

Péntekenként van a szabadon választott tárgyak egy része. Ezek, ha jól emlékszem, 16-tól 18:35-ig.

2019. aug. 7. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam keresni, mert egyszer már belefutottam órarendbe, de most nem lelem. Emlékeim szerint kevés kivétellel 8-20 között végig órák voltak péntek-szombat, de itt csak 2hetente.
2019. aug. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!