Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológia levelező tagozato...

Pszichológia levelező tagozaton milyen?

Figyelt kérdés
A PTE pszichológia levelező szak érdekelne a legjobban, hogy milyen az órarend, nehéz tartani a lépést a nappalisokkal... stb. De más intézményt is meghallgatok szívesen. :-)

2018. dec. 28. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Károlin nagyon jó :) Végzős vagyok, csak ajánlani tudom. Pécsről is jókat hallottam, sok sikert!
2018. dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-)
2018. dec. 28. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Károlin amúgy csak idéntől van levelező.

450 volt a ponthatár, amúgy a Károlin amúgy tényleg baromi színvonalasan oktatják ezt a szakoz, de konkrétan a levelezőről nem tudok nyilatkozni...

A PTE-ről végkép, de állitólag ott sem rossz a pszichó, fura módon pont, hogy az eltén nem olyan jó.

2018. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Károlin amúgy csak idéntől van levelező."


Ezt a részt nem tudom értelmezni, mivel harmadéves vagyok levelezőn :D mire gondoltál, hogy csak idéntől?


Igen, a ponthatár magas, és nagyon oda kell tenni magad később is, de ha szereted, és ezt akarod, akkor megéri és nem mondanám, hogy nehéz.

2018. dec. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!