Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Így lehetséges a dietetikus...

Így lehetséges a dietetikus kepzes elvegzese?

Figyelt kérdés

Nem voltam soha kiemelkedő egyik term.tud. tantargybol sem, a fizikan kivul minden 4-5 volt.

Nagyon érdekelne ez az egeszseges eletmod, meg étrend stb. de felek hogy a megfelelo képességek hianyaban nem tudnám teljesíteni.

Most máshova felvételiztem, mert nem volt elképzelésem, aztan július végén jött az ihlet...van nyelvvizsgam meg emeltem is, szoval jövőre felvennének de nem vagyok benne biztos, pl. az anatomia gyakorlat, a boncolas bizonytalanitott el.



2019. aug. 7. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem akkora dolog, mint amekkorára felnagyítod.

Nálunk nem volt dietetikusoknak boncolás, és az anatómia az alapos biológia emelt szintnél nem sokkal volt több.


Ne gondolj bele többet, mint ami, étrendek készítése, főzés, emberi emésztési folyamatok ismerete.

2019. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat ohm...bioszbol nem erettsegiztem emelt szinten...de köszönöm a választ!
2019. aug. 7. 11:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Hopp, szóval semmilyen* szinten😂
2019. aug. 7. 11:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Kémiával, biokémiával, sejtbiológiával, mikrobiológiával hogy állsz? Ezek az alapozó tárgyak az anatómia-élettan-kórtan mellett.
2019. aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ezekkel sehogy, de most lesz egy evem osszeszedni valami alap tudast, es eldonteni hogy tenyleg kart+szakot akarok-e valtani.

Alapbol gimiben nulla biszom volt☺

2019. aug. 8. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!