Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakközépiskolából mennyi...

Szakközépiskolából mennyi esélyem van bekerülni a Harvardra?

Figyelt kérdés
Kitünő vagyok ,szakiskolai bizonyotvány és érettségi kitünő 5 ,c1 angol nyelvizsga és hamarosan sat vizsga aminél magas pontszámot érnék el. Tisztában vagyok hogy drága mulatság ,ettől eltekintve felvenének?

2019. aug. 8. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell próbálni ha tényleg úgy gondolod hogy odavaló lennél :)

Beszélj a tanáriaddal hogy írjanak ajánlólevelet ha "méltónak" találnak rá (lehetőleg 3-4 minimum) illetve nagyon jól le kell írnod hogy pontosan miért pont oda szeretnél menni, és miért vegyenek fel pont téged. De pontosabb információkért inkább keresd fel a honlapjukat és nézelődj.

A privát ivy league egyetemekre nagyon nagy a verseny (gondolom te is tudod) emiatt jól el kell adnod magad hogy te tényleg képes vagy rá és válasszanak téged a sokezer jelentkezőből. Olyat kell nekik mutatni amit nem csinál minden harmadik ember. Valamit ami miatt megérje nekik befektetni.

A pénzügyekkel kapcsolatban nem kell aggódni, az egész képzést fedezik, ha kell a megélhetéssel együtt. Ha felvesznek akkor nekik az a céljuk hogy végezd el.

A SAT mellé kell még IELTS nyelvvizsga meg még amit kérnek.


Nem lehetetlen bekerülni. Ha úgy érzed hogy meg kell próbálnod akkor próbáld meg. Worst case csak annyi történik hogy nem vesznek fel és helyette tanulsz itthon (vagy valahol)


Mit szeretnél ott tanulni?

2019. aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Ne haragudj, de kb. teljesen esélytelen szerintem. Még amerikaiként is irtó nehéz bekerülni, nemhogy neked.
2019. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem kb 78%
2019. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi sem lehetetlen, csak próbálni kell, azt ajánlom én is mint az #1-es. Sok szerencsét :)
2019. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!