Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pécsi Tudomány egyetem építész...

Pécsi Tudomány egyetem építészmérnöki alapkart + építész képzés (levelező, dolgoznék mellette) vagy BME építészmérnöki osztatlan karát (nincs levelező) ajánljátok?

Figyelt kérdés
Vagy úgy általában melyik felsőoktatási intézményt ilyen érdeklődési körben?

2019. aug. 12. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Fontosabb lesz az iskola nevénél, hogy utolsó évben találj valami jó gyakornoki melót. Mondjuk mivel a BME Bp-en van, így azért ott több lesz a lehetőség.


Amúgy ha normális munkaidőben szeretnél bejelentett jó fizetésért dolgozni akkor az építész képzést egyáltalán nem ajánlom.

2019. aug. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gyakorlati hely az megvan már rokonnál előre,szóval ebből a szempontból mond1. :)


Miért nem lehet építészként bejelentett jó fizuért dolgozni?

2019. aug. 13. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézz körbe a:


-mennyitkeresel.hu Jövedelmek szektoronként fülben

-valamint a felvi.hu-n az adott szakleírásában a végzés utáni kilátások fülben. Van statisztika szerinti kezdő fizetés.


Mérnöki területen az egyik legkevesebb fizetést lehet evvel elérni. Cserébe sokszor még teljesen be sem jelentett hanem borítékozós.

Sztem kezdő fizetésben is majdnem egy 100-assal kevesebbel lehet vele indulni mint mondjuk egy villamos vagy gépész mérnökivel.


Elég gyenge sajnos.

2019. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De tudom ez újdonság, mert minden egyetemi nyíltnapon agyon dicsérik a szakot meg hasonlóakat hallottál :)


Hallgató vadászat folyik semmi más.

2019. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!