Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmával lehet elhelye...

Milyen szakmával lehet elhelyezkedni vidéken?

Figyelt kérdés

Gondolkodok szakmán (okj) csak nem tudom mit lenne érdemes tanulni amivel biztosan el lehetne helyezkedni kisebb településeken vagy kisvárosaban.

21/F


2019. aug. 16. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag bármi, asztalos, villanyszerelő, stb.
2019. aug. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Asztalos, villanyszerelo, komuves, festo, acs


Es kis faluban laktam Magyarorszagon, kb 3000 fos.

Voltak komuves, festo, villanyszerelo vallakozok.

Kapasbol tudok 2 komuves vallakozot akinek 5-8 alkalmazottja volt legalabb. Az egyik eleg jol fizetett, kb 5 evvel ezelott kerestek 1000 forintot orankent az emberk nettoban, azota biztos hogy joval tobbet visznek haza mert mindenki hazat vesz, epitkezik de szakember meg nincs sok.

Ha hiszed ha nem a legtobb munkajuk a faluban volt es nagyon elfoglaltak voltak. Biztos vagyok benne hogy venenek fel meg embert ha talalnanak valakit aki jo szakmeber es szorgalmas.


Es ez csak egy kis 3000 fos falu.

A legtobb ember aki a faluban dolgozik az boltokban, onkormanyzatnal vagy ilyen fizikai munkat vegez pl epitoipar, femipar, asztalos, ablakos.


En azt mondom hogy ha epitoipari szakmat tanulsz akkor biztosan talalsz allast amennyiben szorgalmas vagy megha nem is tudsz mindent az elejen.

Egy kis faluban is talalsz allast, kis varoban meg foleg.

2019. aug. 18. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!