Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szakmával lehet jól...

Melyik szakmával lehet jól elhelyezkedni és viszonylag jól keresni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


28 múltam.Elvégeztem egy egészségügyi főiskolát.Dolgozom is jelenleg az elvégzett szakmámban már évek óta. Nem sok a fizetésem egészségügyisként,de sokáig imádtam így is,hogy segíthetek másoknak,azonban egyre jobban megundorodtam az emberektől.Hiába segítek..sokszor a rosszat kapom.A kollégáim szeretnek keresztbe tenni egymásnak,szar a légkör,sehogy se jó. Gondolkodom,hogy elvégzem egy másik főiskolát vagy valami szakmát,amivel kitudnék törni innen vagy jobb lehetőségeim lehetnének anyagilag is.

Azonban tanácstalan vagyok :/ A matekkal hadi lábon állok,így gazdasági irányba nem igen mernék belevágni.


Köszönöm a segítséget



2018. szept. 11. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem létezik nem matekos szak, amivel a statisztikák alapján nagy eséllyel szerzel munkát, vagy jó a fizetés.

A kettő együtt meg teljesen kizárt...


Ha ápoló vagy, akkor elvégezhetnéd az egészségügyi menedzser MSc-t, de hát ott is van matek.


Esetleg nem szakmát váltani, hanem kimenni külföldre, ahol jobb a fizu és a korházak?

2018. szept. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez is felmerült a külföld. Van középfokú nyelvvizsgám,de már ezer éve nem beszéltem a nyelvet. Félek kicsit az az igazság :(
2018. szept. 11. 13:56
 3/3 anonim ***** válasza:

"Melyik szakmával lehet jól elhelyezkedni és viszonylag jól keresni?"


Ipari szoftverfejlesztő

2018. szept. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!