Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pótfelvételiseknek mikor lesz...

Pótfelvételiseknek mikor lesz a tárgyfelvétel, beíratkozás, stb?

Figyelt kérdés
Gondolom minden csúszik, az ált.eljárásban felvettekhez képest,ugye?
2019. aug. 17. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elvileg ugyanakkor van minden.
2019. aug. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De olvasom itt, hogy csomóan már veszik fel a tárgyakat, nekünk meg ugye 26-án derül ki, hogy felvettek-e.
2019. aug. 17. 13:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem is kezd érdekelni, mindenhol diákhitel2-ről, tandíj befizetéséről, neptunról és tárgyfelvételről van szó, mi meg egyáltalán 26-án este (!) tudjuk mrg, hogy felvettek-e.
2019. aug. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem maradtok le semmiről. Csak gyorsan kell majd intézni, beiratkozás után azonnal.
2019. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Általában augusztus utolsó vagy szeptember első hetében van regisztrációs időszak és tárgyfelvétel a felsőbb éveseknek. A pótfelvételisek ugyanolyan gólyák, mint az általábos eljárásban felvettek. Én is pótfelvételivel jelentkeztem, és ugyanakkor volt a beiratkozás stb.mint a többi gólyának.
2019. aug. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A tandíjat meg kb. valamikor szeptember végén írják ki a neptunban, és úgy egy hónap van arra, hogy befizessétek az adott félévet.
2019. aug. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A Diákhitel 2-t meg lehet igényelni addig? Kényelmesen, biztonságosan?
2019. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A beiratkozás után igen. Amíg nincs jogviszonyod hiába igényeled.
2019. aug. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

én az AVKF-re megyek, normál eljárásban, viszont a beiratkozós tájékoztató levélben benne van a pótfelvisekre vonatkozó rész is.


tehát, nálunk a beiratkozás nappalisoknak aug. 23-án lesz, levelezősöknek 24, pótfelviseknek szept. 7, ami az első tanítási nap, így le van írva az is, hogy számukra az órarend aznap derül ki.


idő mindenre lesz nektek is, ne izgulj. de ez a tájékoztató nekünk a suli honlapjára is kikerült. nézd meg, hátha okosabb leszel tőle. nálunk az is fent van a honlapon, hogy mik a határidők, regisztrációs hét, tárgyfelvétel, kreditelismerési kérelem határideje, stb.

2019. aug. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9:

De gondolom ezekről az infókról, dátumokról a ponthirdetés után küld e-mailt az egyetem?

2019. aug. 18. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!