Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Soproni Egyetem BPK-on a...

A Soproni Egyetem BPK-on a Bezerédj Amália Kollégium milyen?

Figyelt kérdés

#Soproni Egyetem #Benedek Elek Pedagógiai Kar #Bezerédj Amália Kollégium
2019. aug. 17. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

4 személyes lakóegységek vannak: 2db kétszemélyes szoba, egy pici előtér, egy fürdőszoba(zuhanyfülke+csap). Szintenként egy wc helyiség kb 4-5 fülkével, egy konyha (egy mosogató, egy mikró, egy tűzhely), 2 hűtő. A wifi botrányosan lassú, a bútorok régiek(állítólag a 4.en újabbak a szobák, de én ott nem jártam még). Asszem az egész kolira egy mosógép van csak, de úgyis kevés órátok lesz, kb csütörtökön már haza is tudsz utazni.

Összességében szerintem élhető, főleg ha jó szobatársat fogsz ki, meg ha vesztek felesbe egy kis hűtőt.

2019. aug. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! 🙂
2019. aug. 20. 10:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyival egészíteném ki az előzőt, hogy 2 mosógép van (4.en). Minden szinten van mosókonyha (itt igazából teregetni lehet). Szintenként van 2 nagy hűtő, az 1. emeleten van egy fagyasztó is. A 4.en igaz, hogy kicsit újabbak a dolgok,de ott lakóegységenként van hűtő, ami mini, és kisebbek a szobák is. Az ablakon szokott befújni a szél is rendesen. A wc inkább 3-4 van szintenként. De összességében annyira nem gázos. A wifi tud jó is lenni, ha nincsenek itt sokan. 😅 Van lift is(már ha működik).
2020. jan. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!