Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudok minél előbb...

Hogyan tudok minél előbb váltani egyetemen kart?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy nagyon elszúrtam a dolgaimat azzal, hpgy osztatlan tanárira jelentkeztem, ráadásul úgy, hogy az egyik TTK, a másik BTK, utóbbiról a jelentkezés óta egy szó sem esett, pedig nekem az az erősebb. Csak itt tudok kérdezni normálisan, mert az egyetemről csak azt mondják, hogy pedig milyen jó lesz, ne foglalkozzak ilyennel, meg úgyse fogod szeretni a másik kart. Szeretném minél előbb kidobni ezt az osztatlan dolgot és felvenni sima törit a BTK-n.

2019. aug. 2. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy félév után tudsz majd beadni egy szakváltási kérelmet.
2019. aug. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, erről már én is hallottam, csak tegnap mondta nekem egy tanár ismerősöm, hogy beiratkozás előtt is van valami hasonló.
2019. aug. 2. 09:27
 3/4 anonim ***** válasza:
őszintén szólva a sima töri egy teljesen értéktelen szak, hacsak nem akarsz tényleg tudományos pályán mozogni később a mesterszak elvégzése után.Én tanárszakosként ezt látom sok évfolyamtársam kapcsán.
2019. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is, és én sem tudom mikor lehet váltani. Nem nagyon találok érdemleges infót e téren.
2019. aug. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!