Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pótfelvételisek, mi mikortól...

Pótfelvételisek, mi mikortól tudunk Neptunba belépni, tárgyakat felvenni, tandíjat fizetni, stb?

Figyelt kérdés
Persze feltéve, hogy felvettek 😁
2019. aug. 19. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszek tavaly én augusztus vége felé tudtam belépni, de a tárgyfelvétel ugyanúgy volt mint a többieknek.
2019. aug. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1 hét múlva jönnek ki a ponthatárok, utána mi a teendő?

Vagy ilyenkor küld róla e-mail az egyetem a teendőkről?

Bocsi, de 15 éve jártam utoljára felsőoktatásban.

2019. aug. 19. 10:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megadtad a telefonszámot és engedélyezted elvileg SMS is jöhet róla, de ha 27-én vagy utána felnézel az e-felvételire, akkor kiírja a státuszát.
2019. aug. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja bocsi félreértettem a kérdést. Igen kapsz e-mailt a továbbiakról. Az iskola weboldalán is folyamatos tájekoztatás megy mindenről. Ha nem kaptál e-mailt a megadott határidőn belül, akkor szintén a weboldalon megadnak erre az esetre egy telószámot.

De érdemes felvit, e-mailt és az iskola honlapját is szemmel tartani. Nekem pl gmail le van töltve telefonra, egyből látom ha jött levelem ide, vagy ügyfélkapura stb.

2019. aug. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!