Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akik biológiából EMELT szintű...

Akik biológiából EMELT szintű érettségit tettek, leírnátok, hogy melyik tankönyv sorozatból, mely könyvekből készültetek fel?

Figyelt kérdés

Én még a régebben, a régi rendszerben érettségiztem. Biológiából nincs még érettségim, de a szak, ahova felvételizni akarok, szükséges a biológia egyik tárgyként.


Kérlek, hogy a könyvekről pontos leírást adjatok: sorozat, szerző, pontos cím, hogy be lehessen azonosítani.


Tudom, látom, több könyv is van, de melyek azok, amelyek az EMELT szintű érettségihez kellenek?


Nagyon szépen köszönöm a segítő válaszokat!


2019. aug. 19. 10:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a mozaikos könyvekből készültem fel, illetve az eddigi érettségi feladatokat oldatta meg velünk a biológia tanárunk. Kiegészítőként pár oldalról gyűjtöttem infókat, vagy néztem ábrákat ami jobban érthető volt.
2019. aug. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!