Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni Egyetem Műszaki Kar...

Debreceni Egyetem Műszaki Kar mechatronikai mérnöki végzettséggel milyenek az elhelyezkedési kilátások?

Figyelt kérdés

Kifejezetten az ott végzett emberek tapasztalataira lennék kíváncsi!


Mennyire nehéz/milyen volt az állásinterjú?

Az egyetemen megszerzett tudással tudsz-e versenyezni más egyetemen végzettekkel?

Mennyire nehéz volt belejönni az ott végzett munkába?

Mennyit számított az egyetem/szak presztízse?

Mennyit lehet vele keresni?

Milyen érdekes a végzett munka?

Mennyire hasznos/elvárt az idegennyelv?

Az egyetemen tanultaknak tényleg nem veszitek hasznát?

Mennyire "gépies", fárasztó a munka, ill. milyen "barátságos" a munkahelyi légkör?

Milyen a munkaidő: mettől meddig tart, mennyire rugalmas? Elvégzett munka után haza lehet menni, vagy ki kell ülni az előírt munkaidőt?


Ha ott végeztél/közeli ismerősöd ott végzett, hatalmas pacsi ha írsz konkrét tapasztalatokat, de a becsmérlő/trollkodó/rosszmájú kommentelők kérem kíméljenek!


A kérdés fennáll BSc-t és/vagy MSc-t végzett mérnököknek is!


Köszi a segítséget! :)



2019. aug. 19. 15:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!