Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek milyen faktot...

Szerintetek milyen faktot érdemes felvenni a matek mellé? Többi lent

Figyelt kérdés

10.-ben ugyebár le kellett adni hogy milyen faktot szeretnél felvenni, és én a matekot választottam, mivel halvány lila gőzöm sincs hogy merre tovább vagy egyáltalán mi érdekel engem és szerintem így a matek az egy jó pont, mivel szinte bármit vehetsz fel hozzá valamerre el lehet vele indulni.

Nos igen, fel is vettem hozzá a törit először és gondoltam majd megyek közgazdász irányba később, de aztán rájöttem hogy mégse, mert a töri annyira nem érdekel hogy faktos szinten tanuljam.

De így most csak 1 faktom van a matek és egy kicsit be vagyok ijedve hogy így mi lesz mert szerintem csak matekkal nem igazán lehet semerre menni 😐

Félévenként viszont van egy módosítási lehetőség és arra gondoltam hogy akkor fel kéne venni egy másik faktot.

A bioszon és az angolon gondolkoztam de nem tudom hogy mi legyen, az az igazság.


Matek mellé szerintetek mit érdemes?

Tapasztalatok érdekelnének.

Akár egyetemistáktol is hogy a matek mellé mit vettetek fel és merre mentetek tovább.



##fakt #segítsetek
2019. aug. 20. 12:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Minél több ember véleményere és tapasztalatara kíváncsi vagyok :)
2019. aug. 20. 13:38
 12/13 anonim ***** válasza:

Én matek faktos vagyok, most leszek végzős...

Nálam kérdés nem volt, első szavam az atomreaktor volt, így a fizikát választottam mellé, de azt nem szereted.


Az a jó a matekkal, hogy konkrétan bármi jöhet mellé!

Kémia: lehetsz vegyész/gyógyszerész.

Biosz: akár valami agrármérnök féle, erdőgazdálkodás.

Fizika: fizikus, mérnök.

Infó: programozó, matematikus, informatikus

Törivel: nyilván mindenféle gazdasági pálya, emellett tanulhatsz jogot is.

De akár mehet mellé a rajz, később lehetsz grafikus, sőt vészhelyzetnek a tesi és lehetsz tesi-matek szakos tanár és edző.

Vagy földrajz: geológus, meteorológus.


Van itt lehetőség a matek kb. jolly joker! ;)


Amiket írtam az összesre láttam példát...

Tehát nagyon mellélőni nem tudsz.


Remélem segítettem!

2019. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen! Köszönöm a segítséget. 😊
2019. aug. 20. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!