Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tomori Pál Főiskola alternatív...

Tomori Pál Főiskola alternatív felvételi külföldi partneregyetem?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy felvettek a Tomorira olyan felvételi eljárásban hogy a kint Szlovák partneregyetemükre kell jelentkezni elsőnek és utána vesznek át. Minden papírt átküldtem már. Véletlen 3 összeget nem külön utaltam netbankon hanem egyben 1 bankszámlára, de külön kellett volna a 3 összeget 3 féle bankszámlára. Ezt későn adták meg a főiskolán így már átment az összeg. Ha valaki járt már így, a főiskola meg tudja oldani ezt a helyzetet? Nem akarok kétszer fizetni ha már egyszer kifizettem és a 3 összeg ugyan arra az egyetemre megy csak külön számlán kellett volna.
2019. aug. 24. 10:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!