Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lenne esélyem gazdasági szakon?

Lenne esélyem gazdasági szakon?

Figyelt kérdés
21/f vagyok gondolkodom, hogy tovább tanulnék, s legjobban valamelyik gazdasági szak érdekelne. Sajnos közép iskolában nem nagyon vettem komolyan a matekot, egészen más elképzelésem volt. Egyetemen se gondolkodtam még pár éve. Mondhatni a hanyagságnak köszönhető, hogy rossz voltam belőle. Gondolkodjak egyáltalán gazdasági szakban? Vagy inkább ne?
2019. aug. 27. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, aki 3-as volt matekból, és ha némi küszködéssel is, de végigcsinálta a marketing szakot, szóval neked se jelenthet problémát.
2019. aug. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha egyetemen megérted a matekot akkor hajrá. A közép sulis anyag csak egy plusz.
2019. aug. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!