Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A SZIE Gazdasági karáról...

A SZIE Gazdasági karáról újrafelvételizve a Corvinusra, mennyi esélyem van rá, hogy elfogadják meglévő kreditjeimet?

Figyelt kérdés
61 kreditem lesz, 3-as átlag felett. Állami ösztöndíjasként szeretném folytatni.

2017. ápr. 29. 09:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Bge-t is megjelöltem. Ott könnyebben menne a folyamat?
2017. ápr. 29. 09:07
 2/4 anonim ***** válasza:
ezt így nem tudjuk előre megmondani. az adott tárgyak törzsanyagának 70%-ban meg kell egyeznie
2017. ápr. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

75 %-ának kell megegyeznie.

Ki kell kérned a tanszékekről a lepecsételt tantárgyi adatlapokat, tantárgyi leírásokat, a kredit igazolást a TO-tól és egy kreditelismertetési kérelmet kell beadjál a másik egyetemen. Ezt már akár a nyáron is beadhatod, ahogy minden kredited meg van, vagy a tantárgyi adatlapok leírások alapján. Sőt már most is kérhetsz előzetes kreditelismerést, akár egyszerre több egyetemre is beadva, és amelyik elfogadja, oda módosítasz sorrendet. Keresd a TO-kat, meg az illetékes tanszékeket, tantárgyfelősöket, akik erről tudnak nyilatkozni, akár már most is.

2017. ápr. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Előzetes kreditelismerést hogyan kell kérni/indítványozni? Bemegyek a másik egyetem TO-jára vagy írok nekik, hogy csókolom átszeretnék jelentkezni?

2017. ápr. 29. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!