Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Újbóli érettséginél lehet más...

Újbóli érettséginél lehet más a választott tárgyam, mint a régi érettségimnél volt?

Figyelt kérdés

Le akarok érettségizni biológiából és kémiából újra emelt szinten, hogy meglegyen az egyetemhez szükséges pontszámom, de a régi érettségimnél egyik tárgy se volt a választottjaim között.

8 éve földrajzból érettségiztem, de most ebből a két tárgyból akarok leérettségizni.

Ezt a két tárgyat is figyelembe fogják venni érettséginél vagy csak az egyiket, mert ugye ezek válaszott tárgyak.

Vagy inkább valamelyik tárgy helyett tegyem le az érettségit valamelyik kötelezőből.



2019. aug. 29. 00:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igen, tudom. Egyik tantárgy se egyszerű emelt szinten, ezzel tisztában vagyok! Semmiből sem egyszerű az emelt szintű!

De, ekkora tudás kell ahhoz, hogy az ember egyetemre menjen!

2019. aug. 30. 11:22
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyeteme válogatja,hogy mekkora tudás kell nyilván egy 280 pontos egyetemet nem lehet egy 450 pontoshoz hasonlítani ! Az emelt kémia és biológia tényleg elég nehéz de szorgalommal jó tanárral meg kell próbálni !!
2019. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van! Érettségi elõkészítõre gondoltam, hogy mindkettõbõl megyek elõkészítõre.
2019. aug. 30. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!