Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGE Gazdaságinformatikáról...

Bu_ kérdése:

BGE Gazdaságinformatikáról ELTE/BCE Biztosítási és Pénzügyi Matek Mesterszak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van itt aki BGE Gazdinfóról ment Biztosítási és Pénzügyi Matek Msc-re? BGE Gazdinfón relatíve sok a matek (6 félév: Analízis, Valszám + Diff Egyenletek, Lineáris Algebra, Numerikus Analízis, Opkut 1 és 2) + 2 félév Statisztika, és az ezekre épülő tárgyak (többváltozós adatelemzés, adatbányászat, mesterséges intelligencia stb). Plusz e mellett azért van egy kis intró a gazdasági tárgyakhoz is. A szorgalommal nincs bajom, a terület nagyon érdekel, de olyan képzésbe szeretnék belevágni, amit jó eséllyel be is tudok fejezni, és nem 4 év allatt :)


Ha van valakinek tapasztalata, hogy mennyire készít fel az elmített szak a Biztosítási és Pénzügyi Matek Msc-re nagyon megköszönném, ha válaszolna.



2019. szept. 2. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Fizika alapszakosról hallottam már, szerintem nincs akadálya, maximum plusz "szintre hozó" kreditet kell felvenned
2019. szept. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hello, köszi a választ!

A kreditekkel nem lenne gond, azt már néztem, simán meglenne.


Hallottam, hogy Alkalmazott Közgazdaságtan és Pénzügy alapszakosok, akik Biztosítási és Pü Matekra mentek tovább Msc-re vért izzadnak, és hullanak. Érdekelne, hogy mi a tapasztalat infó (elsősorban BGe gazdinfó) alapszakrólszakról érkezők esetében. Relatíve sok matek van nálunk is (lásd kezdő poszt), de nem tudom, hogy ez elég alapozást jelent e.

2019. szept. 15. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Végül mi lett veled, kérdező? Hol tanultál tovább?
dec. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de amit te írsz matek, az egyáltalán nem számít soknak, szerintem minden közgáz alapszakon van majdnem ennyi.
dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!