Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vidéki egyetemről budapesti...

Vidéki egyetemről budapesti diploma?

Figyelt kérdés
Jó eséllyel elvetemült dolgot kérdezek. Vidéken abbahagyott gazdmen tanulmányokkal (5. félév után) átjelentkezhetek Pestre ugyanilyen szakra? Elköltöznénk és jelenleg a vidéki sulim az akadálya, viszont nyitott vagyok az átjelentkezésre félév végén akár. Adott esetben fizetősre is, most is önköltségesen csinálom.

2019. szept. 3. 20:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és nem az előző kérdező vagyok, ez csak véletlen egybeesés, most láttam én is. :D
2019. szept. 3. 20:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Átjelentkezhetsz vagy újra is felvételizhetsz és elfogadtathatod a kredideket. Viszon mindkét esetben következő ősszel tudnál csak kezdeni az új egyetemen.
2019. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kreditekfogadtatással szerintem keresztfélévben is lehet próbálkozni, illetve ha keresztfélevkor is indul a szak, akkor átjelentkezéssel is.
2019. szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vedd fel a kapcsolatot a kinézett egyetem tanulmányi osztályával.

A kreditelmismerés nagyrészt biztos működni fog, de arról ők talán pontosabban tudnak téged tájékoztatni, hogy mikor lehet ezt elintézni. (habár néha nem úgy tűnik...)

2019. szept. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hallottam hasonlókat, hogy Pesten nem ám csak úgy van, hogy átjelentkezünk és fizetünk, hanem az elismert kreditek ellenére is iratnak egy bemenetit, mert nem az "övüké" voltam. Erről esetleg tudtok nyilatkozni?
2019. szept. 3. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!