Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelezősök, ti hogy találtáto...

Levelezősök, ti hogy találtátok meg a csoporttársairikat?

Figyelt kérdés

Gazdasági karon vagyok, és az eddigi összes előadás egyben van az összes szaknak (gazdmen, nemzgazd, p-sz, stb).

Bent voltunk egy hatalmas előadóban, vagy 120 ember, és fogalmam sincs hogy kikkkel vagyok egy szakon.

Viszont páran úgy tűntek, mintha ők már ismernék egymást, de ők honnan tudják akkor?

Amikor nappalis voltam az első duplomámnál, akkor ez egyértelmű volt valahogy, de nekem ez most olyan furcsa.


2019. szept. 7. 14:52
 1/6 A kérdező kommentje:
* csoporttársaitokat
2019. szept. 7. 14:56
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Te levelezős vagy?

Van itt valaki, aki levelezős?

2019. szept. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Az első év, első nap, első óra elején kimentem a táblához az előadóterembe, egy kis figyelmet kértem, és felírtam a táblára az általam kreált levelezőlista címét. Egy napon belül rajta volt az egész csoport.
2019. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aha, és személykeírást is küldtek magukról?
2019. szept. 7. 15:42
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Azt nem, de ma már egyszerűbb ugyanez, mert nem levelezőlistát csinálsz, hanem facebook csoportot, és ott egyből látod mindenki adatlapját. Másfelől meg ha konkrétan szeretnél emberekkel megismerkedni, akkor nem tart semeddig óra előtt végigkérdezni két tucat embert, hogy milyen szakosok. De a facebook csoportos módszer hatékonyabb.
2019. szept. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5:

120 emberhez nem fogok egyenként odamenni, 1-2-vel már beszéltem.

Csak azt gondoltam, van valami kézenfekvőbb módja.

2019. szept. 7. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!