Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 12-es vagyok és nem tudom...

Gabriella_kovacs246 kérdése:

12-es vagyok és nem tudom merre szeretnék tovább tanulni. Milyen egyetemet válasszak?

Figyelt kérdés
Mindenféleképpen egyetemre szeretnék menni de nem tudom eldönteni, hogy merre. Fizika szakos vagyok szóval emelten tanulom a matekot, a fizikát és az informatikát. Milyen egyetemi szakok jöhetnek szóba?

2019. szept. 8. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Mérnökinfó, Villamosmérnök?
2019. szept. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sok minden.

- informatikai szakok

- mérnöki szakok

- reál tanári szakok

- fizika, matematika szakok

2019. szept. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi az ami érdekel? Ezzel a három tárggyal nagyon sokfelé el lehet menni.

Mindenféle mérnöki, informatika, matematika, fizika.

Vannak hobbijaid?

A 3 tantárgyban melyik témakörök azok amikkel szívesen foglalkozol?

2019. szept. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs hobbim. Az szabadidőmet teljesen elveszi a tanulás. Azért választottam a fizika szakot, mert fizikus szerettem volna lenni, de rá kellett jönnöm, hogy nem vagyok elég okos hozzá. Elgondolkodtam a programozáson is, de a suliban szörnyű tanárunk volt és vele nem igazán szerettem, mert nem értettem.
2019. szept. 8. 13:18
 5/7 anonim ***** válasza:
És mi az, ami érdekelne?
2019. szept. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Őszintén nem tudom. Azzal sem vagyok tisztában, hogy pl egy mérnök mit csinál a mindennapokban.
2019. szept. 8. 13:46
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nyílt napokra, kérd pályatanácsadó segítségét (nálunk tavaly volt a suliban). Kérdezd meg az egyetemista ismerőseidet, akik ezen a területen vannak.
2019. szept. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!